עיסוי טנטרה לגברים

עיסוי טנטרה הוא סוג של חוויה חושנית ומינית הוליסטית המיועדת במיוחד לגברים. הטנטרות מתמקדות ברוחניות ובריאות ומשתמשות בטכניקות מבוססות אנרגיה כדי לעזור ללקוח למצות את מלוא הפוטנציאל החושני שלו.

עיסויים טנטריים יותר ויותר פופולריים בקרב אנשי מקצוע לחוצים שרוצים בריחה טעימה או זוגות שחיי האהבה שלהם משעממים או חסרי השראה.

מחקרים הוכיחו שמגע אינטימי של הידיים והעור, טכניקות עיסוי, כמו גם עוררות מינית יכולים להפעיל את מרכז שיכוך הכאב במוח האנושי. אינטימיות גופנית יכולה להראות השפעות טיפוליות טובות על הבריאות.

לפי יוגה ג’ורנל, אנו עשויים לקרוא לעיסוי טנטרה “תרגול ריפוי מעשי עם שורשי יוגה עמוקים, המתמקדים בקיום יחסי מין כדי להחזיר את המודעות לגופנו ולהגביר את ההנאה לשני בני הזוג”. מטפל מציע בדרך כלל חיבור טיפולי מרגיע לסובלים ממתח כרוני או PTSD. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/דירות-דיסקרטיות-בחיפה/

עיסוי טנטרי הוא לא רק לנשים. עם ההתפתחויות האחרונות בתעשיית העיסוי, היחסים בין המינים מצטמצמים עם גברים

עיסוי טנטרה עושה את דרכו למלונות ברמה גבוהה ולמרפאות ספא.

למרות שהם ממקדים את הטיפול באיברי המין של גבר שלא כמו הטיפולים האחרים המכוונים לאזורים אחרים בגופו, מפגשים אלה נקראים עיסויי טנטרה בשל השורש הרוחני של המסר הזה. תוכניות מסוימות מלמדות גם שיטות מיוחדות כמו עיסוי לינגאם, קרמה שיאה ועיסוי זכרים מקודשים ועוד רבים אחרים https://www.israelxclub.co.il/נערות-ליווי-בחיפה/

עיסוי טנטרי הוא סגנון חושני של עיסוי תינוקות. זה משופר עם שמני רפואה, מתגרה, עשוי לכלול שימוש בחלקי גוף או כלים שונים, יכול להגיע לאורכים וטווחים שונים במהלך הפגישה בסך הכל, הפגישה הטנטרית הגברית הרגילה עשויה לעלות בסביבות 90 דקות.

גברים יכולים ליהנות מעיסוי שמרגיע אותם ופותר את הלחץ הפסיכולוגי, הרגשי והפיזי שלהם.

גברים שמעולם לא היו בעיסוי טנטרי לפני כן אינם רגועים לעתים קרובות מכיוון שהם עדיין לא שקלו זאת כאופציה. אבל גברים שהתנסו בעיסויי טנטרה ממליצים בדרך כלל לאחרים לנסות את זה.